Õigusbüroo areng

Serenissimus Õigusbüroo on asutatud 2018. aastal eesmärgiga pakkuda klientidele personaalsemat lähenemist ja seista julgelt oma klientide õiguste eest!
Tänaseks oleme kasvanud kindla kliendibaasi ja motiveeritud partneritega õigusbürooks.
Omame kogemusi nii haldusõiguse kui ka eraõiguse valdkonnast. Võrreldes suuremate advokaadibüroodega pakume kliendile personaalsemat lähenemist ning kiiret ja alati ajakohast õigusnõu!
Meie juurde on oodatud nii eraisikud kui ka väike- ja suurettevõtted.

Teeme asjad võimalikult lihtsaks ja loogiliseks!

Meie väärtused

Personaalsus – õiguslike küsimuste lahendamisel lähtume eelkõige Sinu soovidest ning sellest lähtuvalt leiame maksimaalselt kasulikud lahendused.

Pühendumus – iga õiguslik küsimus on meie jaoks oluline! Kuulame ära kõik soovid ning lahenduste leidmine on meie südameasjaks.

Täpsus – meie poolt koostatavates dokumentides on igal sõnal tähendus. Ei midagi üleliigset, ei midagi vähemat kui oleks vajalik.

Usaldusväärsus – garanteerime konfidentsiaalsuse ehk meile usaldatud infot kasutame eranditult Sinu huvides. Tagame kvaliteetse ja korrektse õigusabi!

Eetilisus – oleme lisaks seaduslikkusele ka eetilised.

Mitmetahulisus – vaatame probleeme erinevatest külgedest, tagamaks võimalikult parimad tulemused. Teeme keerulise lihtsaks!

Meeskond

Kenneth Rivis

PARTNER | JURIST

ÄRIÕIGUS | kinnisvara ja ehitus | planeerimine

Praktiseerinud õigust mainekates advokaadibüroodes üle Baltikumi konkurentsi,- võla,- ja maksuõiguse valdkondades.  Peale ülikooli cum laude lõpetamist spetsialiseerusin ehitusõiguse valdkonnale ning lepinguliste vaidluste ennetamisele ja lahendamisele.