Ülikoolist õigusbürooni

Serenissimus Õigusbüroo on asutatud 2018. aastal kahe nutika õigustudengi projektina, millest on tänaseks kasvanud kindla kliendibaasi ja motiveeritud partneritega kiiresti arenev õigusbüroo. Omame kogemusi nii avalikust kui ka eraõiguse valdkonnast. Võrreldes suuremate advokaadibüroodega pakume kliendile personaalsemat lähenemist ning taskukohasemat õigusteenust. Meie juurde on oodatud nii eraisikud kui ka väike- ja suurettevõtted. Eraldi südameasjaks on meile idufirmad ning start-up ettevõtted. Teeme asjad võimalikult lihtsaks ja loogiliseks!

Meie väärtused

Personaalsus – õiguslike küsimuste lahendamisel lähtume eelkõige Sinu soovidest ning sellest lähtuvalt leiame maksimaalselt kasulikud lahendused.

Pühendumus – iga õiguslik küsimus on meie jaoks oluline! Kuulame ära kõik soovid ning lahenduste leidmine on meie südameasjaks.

Täpsus – meie poolt koostatavates dokumentides on igal sõnal tähendus. Ei midagi üleliigset, ei midagi vähemat kui oleks vajalik.

Usaldusväärsus – garanteerime konfidentsiaalsuse ehk meile usaldatud infot kasutame eranditult Sinu huvides. Tagame kvaliteetse ja korrektse õigusabi!

Eetilisus – oleme lisaks seaduslikkusele ka eetilised.

Mitmetahulisus – vaatame probleeme erinevatest külgedest, tagamaks võimalikult parimad tulemused. Teeme keerulise lihtsaks!

Meeskond

Kenneth Rivis

PARTNER | JURIST

ÄRIÕIGUS | HALDUSÕIGUS | MAKSUÕIGUS

Omandan magistrikraadi. Praktiseerinud mainekates advokaadibüroodes üle Baltikumi konkurentsi,- võla,- ja maksuõiguse valdkondades. Läbinud suurel hulgal täiendkoolitusi oma valdkonna ekspertide juures, näiteks maksuõiguse, täitemenetluse,  andmekaitse ja kaubamärgiõiguse alal. Praktiseerin hetkel ehitus- ja planeerimisõiguse valdkonnas Tallinna linnas.

 

Armastan õigust! Lähtun nii elus kui ka juuramaailmas joogaõpetaja teesist: “Guru pole mitte see, kes suudab Himaalaja mäestikus rahulikuks jääda, vaid Guru on see, kes linnadžungli keskkonnas suudab säilitada meelerahu ning jääda iseendaks.”

Sandra Lepik

PARTNER | JURIST

ÄRIÕIGUS | LEPINGUÕIGUS | PANKROTIÕIGUS

Omandan magistrikraadi. Varasemalt tegutsenud uuriva ajakirjanduse ning tele- ja trükimeedia valdkondades. Olen omandanud teadmisi ja kogemusi Harju Maakohtus tsiviilkohtumenetluse alal. Läbinud laialdaselt täiendkoolitusi oma valdkonna ekspertide juures näiteks pankrotiõiguse, saneerimise ja võlaõiguse alal. Praktiseerin hetkel peamiselt lepinguõiguse, saneerimise ja üldise ärinõustamise valdkondades.

 

Lisaks õigusemaailma väljakutsetele on minu suureks kireks tantsimine ja jooga.